Dołącz do KLUBu PLANTIP

Dołącz za darmo do naszego klubu i otrzymaj zniżki na meble, dostęp do artykułów i filmów poradnikowych, quizów, konkursów i ofert produktów dla roślin przygotowanych specjalnie dla naszych klubowiczów!

Zostaw mail i dołącz do klubu plantip!

Na czym polega klub plantip?

Zapisując się do Klubu Plantip otrzymasz za darmo dostęp do listy mailingowej dla naszych klubowiczów. Będziesz regularnie otrzymywać wiadomość email przygotowaną specjalnie dla klubowiczów. W wiadomości znajdziesz: 

  • rabaty na meble
  • dostęp do próbek produktów
  • specjalne oferty od naszych partnerów 
  • artykuły i filmy poradnikowe,
  • konkursy tylko dla klubowiczów,
homepage

Najczęściej zadawane pytania

Do zapisana się do Klubu Plantip wystarczy tylko aktualny adres email. Wpisz swój adres email w formularzna tej stronie i postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz na mail. Raz na jakiś czas otrzymasz wiadomości stworzone specjalnie dla klubowiczów!

Raz na jakiś otrzymasz wiadomość email specjalnie przygotowaną dla klubowiczów. Znajdziesz w niej zniżki na meble, najnowsze artykuły poradnikowe, konkursy dla klubowiczów, specjalne oferty naszych partnerów i inne wartościowe materiały.

Będziesz otrzymywać wiadomość raz na 2-3 tygodnie. 

Tak, w każdej chwili możesz zrezygnować z udziału w Klubie Plantip. W każdej wiadomości znajduje się link, który w prosty sposób pozwoli Ci zrezygnować w udziale w naszym Klubie.

Nie, udział w naszym klubie roślinnym jest całkowicie bezpłatny. 

Wszystkie informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zostaw mail i dołącz do klubu plantip!

Shopping Cart
Scroll to Top