Szafa dla roślin

Najlepsze połączenie roślin, światła i designu. Mebel, który będzie ozdobą Twojego domu. Dowiedz się więcej!

szafa dla roślin plantip

Szafa dla roślin jest świetną ozdobą każdego salonu. Przyciąga wzrok i tworzy niepowtarzalny klimat. Rośliny i światło zamknięte w gustownym meblu sprawiają, że nawet zimne i ciemne zimowe wieczory stają się zdecydowanie przyjemniejsze. Gdy Twoje rośliny zamieszkają w szafie naszego projektu będą miały idealne warunki do szybkiego i zdrowego wzrostu.

Chcesz mieć taką szafę w domu? Poproś o ofertę!

Dlaczego warto wybrać szafy dla roślin naszego projektu?

Szafa o nowoczesnym designie, która będzie stanowić ozdobę Twojego domu. Bazą naszego projektu jest witryna IKEA Rudsta. Mebel jest bardzo ładny i charakteryzuje się naprawdę wysoka jakością wykonania.

Raj dla roślin. Szafa dla roślin naszego projektu została zaprojektowana z myślą o roślinach. Szafa zapewnia optymalne warunki oświetlenia, wilgotności i temperatury. Będziesz mogła uprawiać nawet najbardziej wymagające gatunki.

Wykorzystujemy najwyższej jakości osprzęt. Stawiamy na wysoką jakość rozwiązań. Budujemy szafy tylko na osprzęcie renomowanych firm, który został zaprojektowany z myślą o roślinach i bezpieczeństwie użytkowania.

Rozwiązania smart. Chcesz mieć możliwość zaprogramowania czasu naświetlania Twoich roślin? Chcesz móc zdalnie włączyć lub wyłączyć całą szafę? A może chciałabyś monitorować wilgotność powietrza wokół Twoich roślin? Mamy w ofercie wiele rozwiązań, które Ci na to pozwolą.

Chcesz mieć taką szafę w domu? Poproś o ofertę!

Jak wyglądają szafy naszego projektu?

szafa dla roślin plantip
Szafa dla roślin plantip

Zamów ofertę szafy dla roślin!

Zostaw nam kontakt do siebie a wyślemy Ci ofertę realizacji szafy dla roślin. Skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, aby doradzić Ci najlepsze rozwiązania.


Shopping Cart
Scroll to Top