Sklep dla miłośników roślin

Plantip.pl to sklep internetowy dla miłośników roślin, prowadzony przez miłośników roślin. Od lat pomagamy fanom roślin: w 2021 roku założyliśmy jedną z największych w Polsce grup roślinnych: Rośliny i kwiaty domowe – pomoc i porady. Grupa liczy dziś ponad 100 000 członków i każdego dnia pomaga setkom fanów roślin i ich okazom. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które pomogą Twoim roślinom.

Jak możemy pomóc?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub potrzebujesz pomocy ze swoimi roślinami to zapraszamy do kontaktu. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub złapać przez wiadomość prywatną na naszej stronie na Facebook. Staramy się możliwie szybko odpowiadać na wszystkie wiadomości. To co? Jesteśmy w kontakcie?

trzykrotka plantip

Bezpieczne płantości

W Plantip płatności realizujemy za pomocą systemu Przelewy24. Możesz u nas łatwo dokonać zakupu za pomocą szybkiego, BLIKA i karty. W ofercie naszego operatora znajdziesz wszystkie najważniejsze polskie banki. 

Szybka dostawa

Wiemy, że szybka dostawa to jest ważna. W naszym sklepie staramy się wysyłać produkty tak szybko jak to tylko możliwe. Wysyłamy produkty prosto z naszego magazynu więc paczka rusza do Ciebie zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. 

Zwroty i reklamacje

Zwroty
Masz prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym sklepie w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli zmieniłaś zdanie – napisz do nas, ustalimy kwestię zwrotu.
Reklamacje
Jeśli produkt ma wady masz prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym. Napisz do nas, pomożemy Ci!

Dane firmy i regulaminy

Plantip
Borzymowska 33/9
03-565 Warszawa
NIP: 1251505376
Sklep prowadzi jedynie sprzedaż wysyłkową.
Regulaminy:
pilea pieniążek bezpieczne dla zwierząt
Shopping Cart
Scroll to Top