Wyniki konkursu na Epipremnum Marble Queen

Jakiś czas temu na naszych łamach odbył się konkurs, w którym można było wygrać Epipremnum Marble Queen. Osoby biorące w konkursie miały za zadanie napisać sposób jakie lubią rośliny i dlaczego? Nagradzaliśmy odpowiedzi najbardziej kreatywne, emocjonalne lub po prostu najciekawsze Dziś przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców! Dziękujemy za duży odzew, w konkursie wzięło udział ponad 150 osób i długo zastanawialiśmy się, którą odpowiedź wybrać. Po wielu dyskusjach zdecydowaliśmy się wyróżnić kilka odpowiedzi i przyznać nagrodę jednej osobie! Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie! Już w styczniu planujemy konkursy, zapraszamy do śledzenia działu konkursy oraz naszego fanpage na facebook.

Odpowiedzi wyróżnione w konkursie

Największym sentymentem darzę kwiatka Skalnice rozłogową którą mieliśmy w domu gdy byłam dzieckiem. Odcinalam jej piękne naszczypki i wsadzałam do wszystkiego do czego się dało ( wiaderek, puszek po konserwach). Z każdej nowej roślinki cieszyłam się jak z prezentu na gwiazdkę i tak zostało mi do dzisiaj.  To był początek naszej wspólnej drogi z moimi kwiatami. Do dziś jest to moja największa pasja i miłość ❤.

Moja przygoda z roślinami zaczęła się dość późno bo po 35 rż, jako matka 3 dzieci. W ciągłym hajsie i hałasie odkryłam swój azyl-rośliny. Teraz gdy tylko mam chwilę siadam w pokoju w którym mam najwięcej roślinek piję kawusie patrząc na nie i wyciszając się za ich sprawą. Epipremium było w moim rodzinnym domu, szybowało po żyłce wędkarskiej pod sufitem:) kojarzy mi się z tamtymi spokojnymi czasami

Zwyciężca w naszym konkursie

Choć młody ze mnie zielonolub- to chętnie rozszerzam epi klub! Mam już happy leaf, neon i złociste. Są to rośliny proste lecz nieoczywiste! Jedna zwisa, druga się pnie, a ich wzrost w oczach mknie! Nie mogę wybrać rodzaju ulubionego, bo nie chcę w domu żadnego epi obrażonego! Na równi całą trójkę traktuje i chętnie kolejne rodzaje epi adoptuje!

Zwycięzcy gratulujemy wygranej i zapraszamy do kontaktu mailowego (kontakt@plantip.pl) w celu odebrania nagrody.

epipremnum marble queen
Shopping Cart
Scroll to Top