Wyniki konkursu dla fanów kwiatów – trzykrotka

Zaskoczyliście nas licznym udziałem w konkursie, zgłoszono ponad 100 roślin. Wybór był bardzo trudny, ponieważ przesłaliście wiele niezwykle ciekawych okazów. Przepraszamy, że wracamy z wynikami z lekkim opóźnieniem, ale dokonanie wyboru wymagało długich dyskusji wśród członków jury 😊 Poniżej znajdziecie, tradycyjnie, okazy wyróżnione oraz zwycięzcę. 

Jeśli chcesz wziąć udział w jednym z naszych kolejnych konkursów zajrzyj do sekcji konkursy lub na nasz fanpage!

Wyróżnione rośliny

Piękny okaz Pachiry przesłany przez Panią Małgorzatę.

pahira plantip

Syngonium podophyllum przesłane przez Panią Maję. Ten kwiat jest tak ładny, że zaczęliśmy przeczesywać sklepy w jego poszukiwaniu 😊

Polecamy lekturze nasz poradnik jak dbać o syngonium.

syngonium podophyllum konkurs

Śliczny Philodendron moonlight od Pani Joanny. Trzeba pamiętać, że to kolejny piękny kwiat od Pani Joanny!

Jeśli planujesz uprawiać Filodendrony zastanów się nad zakupem szafy oświetleniowej dla roślin. Pomoże Ci utrzymać odpowiednie oświetlenie i wilgotność powietrza dla Twoich roślin!

Philodendron moonlight

Zwycięzca konkursu dla fanów roślin

Konkurs zwycięża ponad 14 letni okaz Patyczaka przesłany przez Panią Ulę. Jeszcze nie widzieliśmy tak pięknie utrzymanej rośliny. Po odbiór nagrody zapraszamy do kontaktu za pomocą wiadomości prywatnej na fanapage Platnip.

patyczak

Dla fanów trzykrotki polecamy lekturę artykułu na temat trzykrotki jednego z ciekawyszych blogów w Polskiej blogosferze.

PODOBNE ARTYKUŁY:  Wyniki konkursu na Epipremnum Marble Queen
Shopping Cart
Scroll to Top