fbpx

Sprzedawaj rośliny i akcesoria na wirtualnym targu plantip.pl!

Plantip.pl to wirtualny targ stworzony z myślą o społeczności wielbicieli roślin. Jeśli sprzedajesz rośliny i akcesoria do pielęgnacji roślin to jest to miejsce dla Ciebie. Możesz tu łatwo wystawić swoje przedmioty i pozyskać klientów. Załóż konto już dziś i zarabiaj na swojej pasji!

Załóż konto i zacznij już dziś sprzedawać w plantip.pl!

Dlaczego warto sprzedawać w plantip.pl?

Serwis dla roślin domowych

Plantip.pl jest poświęcony roślinom oraz akcesoriom służącym do pielęgnacji roślin. Możesz na nim znaleźć oferty sprzedaży kwiatów i roślin domowych, doniczek i osłonek, ale także podłoża, nawozy czy kwietniki. W odróżnieniu od innych serwisów ogłoszeniowych obecnych na polskim rynku na plantip.pl spotkasz tylko miłośników roślin i oferty przygotowane tylko dla nich.

Buduj własną markę

Prowadząc sprzedaż w Internecie ważne jest by od samego początku budować swoja markę. Tworząc konto w plantip.pl masz możliwość dodania własnego zdjęcia profilowego i opisu. Twoja strona sprzedawcy stanowi Twoją wizytówkę, która będzie zachęcała klientów do powtórnych zakupów. W plantip.pl możesz także zbierać opinie i w ten sposób budować swoją pozycję na rynku.

Wspieramy sprzedawców

W plantip.pl wiemy, że ludzie są najważniejsi, dlatego na każdym kroku chcemy wspierać naszych sprzedawców. Planujemy przygotowanie poradników dla sprzedawców, które ułatwią między innymi tworzenie ofert czy przygotowanie zdjęć produktów zachęcających do zakupu. Ważnym elementem wsparcia sprzedawców jest pomoc w promocji produktów – część przedmiotów wystawionych w plantip.pl będzie promowane w kanałach komunikacyjnych serwisu.

Brak prowizji za wystawienie produktu

W plantip.pl możesz wystawić przedmioty bez żadnej prowizji. Zdobywaj klientów i zarabiaj na swojej pasji.

Załóż konto i zacznij już dziś sprzedawać w plantip.pl!

sprzedawaj rośliny i akcesoria w plantip.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.