fbpx

Plantip.pl to wirtualny targ, na którym możesz kupić i sprzedać rośliny, donice oraz akcesoria.

Uwielbiasz rośliny? To dobrze się składa! Jesteśmy społecznością ludzi, którzy otaczają się roślinami domowymi. Masz dużo roślin i chcesz zarobić na swojej pasji? Sprawdź jak działa nasz wirtualny targ roślin i akcesoriów do pielęgnacji! 

Zarabiaj na swojej pasji

Utwórz konto w plantip.pl, to nic nie kosztuje. Konto w naszym serwisie pozwala Ci kupować i sprzedawać przedmioty na naszym wirtualnym targu roślin i akcesoriów.

2. Wystaw przedmiot

Wystaw ofertę sprzedaży swojego przedmiotu. Pamiętaj, że ładne zdjęcia i ciekawy opis mogą przyciągnąć klientów.

3. Sprzedane!

Udało Ci się sprzedać przedmiot, umów się z kupującym na formę odbioru i zapłaty. My rekomendujemy spotkania osobiste – możesz poznać fanów roślin z Twojej okolicy.

ren-ran-bBiuSdck8tU-unsplash

Chce kupić coś na plantip!

1. Zarejestruj się!

Utwórz konto w plantip.pl, to nic nie kosztuje. Konto w naszym serwisie pozwala Ci kupować i sprzedawać przedmioty za pomocą naszej platformy.

2. Wybierz przedmiot

Znajdź na plantip.pl przedmioty, które Cię interesują. W tym celu możesz skorzystać z przygotowanych przez nas kategorii bądź wyszukiwarki. 

3. Kupione!

Gdy znajdziesz interesujący Cię przedmiot skontaktuj się ze sprzedawcą i ustalcie formę odbioru i płatności. My rekomendujemy spotkania osobiste, to najbezpieczniejsza forma transakcji.

annie-spratt-8mqOw4DBBSg-unsplash

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.