fbpx

MONSTERA NIEZBĘDNIK ROŚLINNY

 • Pakiet przedmiotów, niezbędnych w codziennej pielęgnacji Twojej Monstery
 • Ebook z instrukcją jak wykorzystać nasz pakiet – jak przesadzić, odpowiednio podlewać, pielęgnować i nawozić Twoją roślinę.
 • Pakiet jest idealny do Monster, Filodendronów i pnączy. 

Kup w przedsprzedaży za 124 zł!

Regularna cena pakietu to 139 zł. Oferta w przedsprzedaży dostępna jest do 22.01.2022

monsterea niezbędnik roślinny

Kupiłaś nową roślinę i nie wiesz, jak się nią zająć, aby rosła pięknie i zdrowo? Chciałabyś profesjonalnie zadbać o roślinę, ale nie masz czasu na szukanie porad w internecie? Nie do końca wiesz, czego potrzebuje Twoja roślina?

Nasz NIEZBĘDNIK ROŚLINNY jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Znajdziesz w nim wszystko to, co pozwoli Ci kompleksowo zaopiekować się rośliną tak, aby rosła pięknie przez długie lata. W naszym NIEZBĘDNIKU otrzymasz produkty do przesadzenia Monstery, jej odpowiedniego podlewania, nawożenia i przygotowania stanowiska. Oprócz produktów w naszym NIEZBĘDNIKU znajdziesz również E-book, w którym doradzimy Ci jak poprawnie opiekować się Twoją rośliną!

Co znajdziesz w NIEZBĘDNIKU ROŚLINNYM dla Monstery?

W skład pakietu MONSTERA NIEZBĘDNIK ROŚLINNY wchodzi:

 • Podłoże do monster – 3 litry przepuszczalnego podłoża stworzonego z myślą o potrzebach Monstery. Podłoże zawiera mieszankę torfu, kory i perlitu oraz składników odżywczych wspomagających rozwój Twojej rośliny. Dzięki temu podłożu łatwiej Ci będzie nie przelać rośliny.
 • Palik kokosowy – 60 centymetrowy palik kokosowy, który pomoże Twojej Monsterze się rozrastać. Monstery w naturalnym środowisku bardzo lubią wpierać się na drzewach. Palik kokosowy z naszego pakietu będzie stanowił świetną podporę dla Twojej rośliny.
 • Opaski do roślin – pudełko opasek niezbędnych do umocowania rośliny na paliku kokosowym. Pomogą Ci formować Twoją roślinę w taki sposób, by rozrastała się w pożądanym przez Ciebie kształcie.
 • Higrometr – miernik służący do pomiaru wilgotności i pH gleby. Korzystając z higrometru możesz łatwo sprawdzić wilgotność podłoża Twojej Monstery – unikniesz w ten sposób niebezpiecznego przelania Twojej rośliny.
 • Biohumus nawóz do roślin zielonych – uniwersalny nawóz w płynie, który można stosować do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych. Biohumus powstaje z przetworzenia substancji organicznej przez specjalne dżdżownice. Korzystając z tego nawozu dasz swojej Monsterze doskonałe warunki do wzrostu i rozwoju.
 • Olej NEEM – to naturalny produkt, który służy do ochrony roślin. Nie jest szkodliwy dla ludzi ani nie szkodzi środowisku. Skuteczność tego środka opiera się na obecności substancji aktywnej zwanej azadirachtyną, która jest jednym z najsilniejszych środków owadobójczych pochodzenia roślinnego. Działa ona odstraszająco na szkodniki oraz uniemożliwia im spożywanie liści. Preparaty zawierające azadirachtynę skutecznie działają na pluskwiaki, wciornastki, mszyce i przędziorki. Olej NEEM świetnie sprawdza się także w wizualnej pielęgnacji Monstery, liście przetarte olejem NEEM pięknie się lśnią.
 • Ebook „Jak dbać o Monstery” – poradnik ze wskazówkami, które pomogą Ci w codziennej pielęgnacji Twojej Monstery. Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio podlewać Twoją roślinę? Jak ją przesadzić, albo rozmnożyć? W naszym ebooku znajdziesz wszystkie te informacje. Instrukcja powstała na bazie naszych doświadczeń oraz setek pytań, które pojawiły się na naszej grupie na Facebooku. Ebook przesyłamy w formacie pdf na adres osoby zamawiającej Niezbędnik roślinny.

Tworząc pakiet MONSTERA NIEZBĘDNIK ROŚLINNY braliśmy pod uwagę naturalne potrzeby roślin z rodziny monster, filodendronów i pnączy. Mamy wieloletnie doświadczenia w uprawie tych gatunków roślin a także obserwujemy pytania, które pojawiają się na naszej grupie na Facebooku. Naszym celem było przygotowanie zestawu, który pomoże pielęgnować Monstery każdemu, bez względu na poziom wiedzy i doświadczenia roślinnego. Kupując nasz pakiet otrzymujesz zestaw przedmiotów, który pomoże Ci przesadzić, podlewać, pielęgnować i nawozić Twoją roślinę, tak aby rosła piękna, silna przez długie lata.

ebook jak dbać o monstery
podłoże do monstery
palik kokosowy
opaski samozaciskowe
biohumus
olej neem

Dodatkowe informacje o produkcie

 • Pakiety MONSTERA NIEZBĘDNIK ROŚLINNY dostępne w przedsprzedaży będą wysyłane od 23.01.2022.
 • Pakiet będzie wysyłany za pomocą paczkomatów InPost lub kuriera DPD, przesyłka tylko kajowa
 • W razie pytań zapraszamy do kontaktu: sklep@plantip.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.