Kwietniki, makramy i hoje – przegląd ofert na wirtualnym targu plantip!

W ostatnich dniach na wirtualnym targu pojawiło się wiele ciekawych produktów. Zapraszamy do naszego przeglądu roślin i przedmiotów dostępnych na naszym wirtualnym targu. Jeśli coś Was zainteresuje śmiało kontaktujcie się z osobami wystawiającymi ogłoszenia. Może dziś znajdziecie kwietnik pasujący do Waszego salony albo nowy okaz do Waszej kolekcji?

Jak działa wirtualny targ plantip.pl?

Pamiętajcie, że na wirtualnym targu plantip.pl można wystawiać ogłoszenia i sprzedawać przedmioty bez żadnych prowizji. Jeśli masz na sprzedaż rośliny lub inne przedmioty związane z roślinami to jest to miejsce dla Ciebie. Załóż za darmo konto i zacznij już dziś sprzedawać na wirtualnym targu plantip.pl.

Jeśli chcesz kupić rośliny, kwietniki bądź inne przedmioty dostępne na wirtualnym targu plantip.pl to załóż konto i skontaktuj się ze sprzedającym. Będziecie mogli ustalić wszystkie szczegóły zakupu: płatność, przesyłkę lub ewentualny odbiór osobisty. Chcesz się dowiedzieć więcej? Sprawdź nasz artykuł jak działa wirtualny targ plantip!

Kwietniki i makramy

Kwietnik w stylu loft

Użytkownik Adrian proponuje nam kwietnik w nowoczesnym stylu loft. Kwietnik jest wykonany własnoręcznie z metalu i litego drewna. Bardzo nam odpowiada połączenie koloru drewna i pomalowanego na czarno metalu. Bardzo pasowałby do naszego salonu, ale niestety brak tam już miejsca. A jak Wam się podoba? Napiszcie w komentarzu!

Tu znajdziecie całe ogłoszenie dotyczące kwietnika w stylu loft.

Makramy

kwietnik makrama plantip zaplątana
kwietnik makrama zaplatana

Kwietnik makrama z plastrami dębu

Mieliśmy już kwietniki z drewna i makramy, co powiecie na połączenie obu rodzajów? Na wirtualnym targu znajdziecie kwietnik makrama z podstawką zrobioną z plastrów dębu. Całość wygląda bardzo ładnie i z pewnością będzie ozdobą wielu wnętrz. Aneta, zapewnia, że drewno zostało pokryte olejem lnianym i będzie odporne na wilgoć. Istnieje możliwość zamówienia kwietnika w innych wymiarach i kolorach. Jeśli Wam się podoba to śmiało piszczcie do Anety!

Tu znajdziecie kwietnik od Anety!

kwietnik z drewnem plantip
kwietnik z plastrem debu plantip

Rośliny

Duży wybór okazów hoja

Na targu pojawił się cały wybór okazów z rodziny hoja. Jeśli kolekcjonujesz lub po prostu lubisz kwiaty z tego gatunku to koniecznie napisz do Joli. W ofercie są szczepki i wyrośnięte egzemplarze, warto napisać i dowiedzieć się więcej.

Więcej informacji na temat tego gatunku znajdziesz tutaj.

hoya plantip

Sadzonka Scindapsus trebie

Hanna z Warszawy sprzedaje sadzonki Scindapsus trebie. Rośliny są ładnie wybarwione i wyrośnięte. Hanna sprzedaje je w podłożu docelowym, więc roślina nie będzie wymagała żadnego przesadzania i pielęgnacji. Możesz od razu cieszyć się jej pięknem!

Więcej informacji znajdziesz tu!

plantip scindapsus

Strhomanthe triostar

Mateusz wystawił kilka wyrośniętych sadzonek Strhomanthe triostar. Jeśli lubicie tę roślinę to warto zajrzeć: rośliny wyglądają bardzo zdrowo i cena jest bardzo przystępna.

Więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz tu!

stromanthe plantip

Duża paproć

Jola oprócz hoja wystawiła także
naprawdę dużą paproć. Wiemy, że wśród naszych czytelników są fani tego gatunku.
Koniecznie zajrzyjcie, może warto napisać i ponegocjować cenę?

Ofertę paproci znajdziesz tu.

paproć plantip

Jak kupić przedmioty?

Jeśli któreś z ogłoszeń Ci się spodobało to napisz bezpośrednio do osoby wystawiającej ogłoszenie. Będziecie mogli wtedy ustalić wszystkie szczegóły opłat i transportu przedmiotu. Bardzo zachęcamy do odbioru lokalnego roślin i przedmiotów – chcemy budować lokalną społeczność fanów roślin, którzy będą się znali nie tylko z naszego serwisu. Wszędzie wokół Ciebie są miłośnicy roślin i kwiatów domowych, należysz do wielkiej i wspaniałej społeczności fanów zieleni!

PODOBNE ARTYKUŁY:  Co to za roślina? Quiz dla fanów roślin
Shopping Cart
Scroll to Top