Kwiaty i rośliny kolorowanki dla dzieci – bezpłatny ebook

W czasie kiepskiej pogody dzieci się nudzą! Mamy dla Was coś pozwoli w kreatywny sposób zająć czas naszym milusińskim. Przygotowaliśmy dla bezpłatny e-book zawierający kwiatowe i roślinne kolorowanki. Pobierz, wydrukuj i pokoloruj je razem ze swoim dzieckiem. Pamiętaj, że zawsze możesz pokazać swojemu dziecku zdjęcia prawdziwych roślin – znajdziesz je w naszych artykułach poradnikowych.

Co znajdziemy w kolorowance „Kwiaty i rośliny”?

„Kwiaty i rośliny” zawiera 12 obrazów roślin i kwiatów do własnoręcznego pokolorowania. Wśród obrazków możecie spotkać rysunki monstery, sansewierii, kaktusa i innych! Poniżej znajdziesz kilka przykładów z naszego ebooka.

Kaktus kolorowanka plantip dla dzieci
Monstera kolorowanka dla dzieci

Jak pobrać „Kwiaty i rośliny” kolorowanki dla dzieci – bezpłatny ebook

Kolorowanka „Kwiaty i rośliny” jest dostępna za darmo dla Wszystkich naszych czytelników. Musisz jedynie wpisać swój adres email żebyśmy mogli przesłać Ci darmowego ebooka! Po otrzymaniu naszej kolorowanki możesz ją wydrukować i dać do zabawy swojemu dziecku! Bawcie się dobrze!

Wszystkie obrazy wykorzystane w naszej kolorowance zostały wygenerowane za pomocą sztucznej inteligencji DALL-E, dostępnej na stronie www.openai.com.

Zapisz się do naszego roślinnego klubu i uzyskaj dostęp darmowych materiałów jakie przygotowujemy dla naszych klubowiczów.

Slide 1

Często wyjeżdżasz? Planujesz długie wakacje? Zapominasz o podlewaniu? Ten produkt jest dla Ciebie! Koniec z problemami z nawadnianiem roślin!

PODOBNE ARTYKUŁY:  Co powiesić nad stołem? Lampy do kuchni i jadalni
Shopping Cart
Scroll to Top