Klub roślinny plantip

Dołącz do naszego klubu i uzyskaj za darmo dostęp do artykułów poradnikowych, quizów, konkursów i ofert produktów dla roślin przygotowanych specjalnie dla naszych klubowiczów

Zapisz się za darmo do naszego klubu!

Na czym polega klub plantip?

Zapisując się do klubu roślinnego plantip otrzymasz za darmo dostęp do listy mailingowej dla naszych klubowiczów. Co kilka tygodni będziesz otrzymywać wiadomość email przygotowaną specjalnie dla klubowiczów. W wiadomości znajdziesz artykuły poradnikowe, konkursy tylko dla klubowiczów, specjalne oferty naszych partnerów i inne materiały, które mogą być dla ciebie wartościowe.

monstera w domu plantip

Zapisz się za darmo do naszego klubu!

Dlaczego warto należeć do klubu roślinnego plantip?

Zapisując się do klubu roślinnego plantip będziesz otrzymywać wiadomości stworzone dla miłośników roślin domowych przez miłośników roślin!

Zapisując się klubu roślinnego plantip zyskasz dostęp do:

  • artykułów poradnikowych
  • konkursów dla klubowiczów
  • testów produktów od naszych partnerów
  • przeglądu ofert sklepów internetowych
  • i innych ciekawych i wartościowych materiałów dla fanów roślin.

 

monstera w domu plantip

Najczęściej zadawane pytania

Do zapisana się do klubu roślinnego plantip wystarczy tylko aktualny adres email. Wpisz swój adres email w formularzna tej stronie i postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz na mail. Raz na jakiś czas otrzymasz wiadomości stworzone specjalnie dla klubowiczów!

Raz na jakiś otrzymasz wiadomość email specjalnie przygotowaną dla klubowiczów. Znajdziesz w niej najnowsze artykuły poradnikowe, konkursy dla klubowiczów, specjalne oferty naszych partnerów i inne wartościowe materiały.

Będziesz otrzymywać wiadomość raz na 2-3 tygodnie. Nie chcemy zawalać Ci skrzynki niepotrzebnymi mailami i napiszemy gdy będziemy mieli dla Ciebie coś wartościowego!

Tak, w każdej chwili możesz zrezygnować z udziału w klubie roślinnym plantip. W każdej wiadomości znajduje się link, który w prosty sposób pozwoli Ci zrezygnować w udziale w naszym klubie roślinnym.

Nie, udział w naszym klubie roślinnym jest całkowicie bezpłatny. 

Wszystkie informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zapisz się za darmo do naszego klubu!

Shopping Cart
Scroll to Top